Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 110kW
| Výrobce | Alfa Romeo |
| Model | 147 |
| Varianta | Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 110kW (2000 - 2005) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2004 |
| Vyráběn v letech | 2000 - 2005 |
| Délka | 4223 mm |
| Šířka | 1729 mm |
| Výška | 1442 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1365 kg |
| Užitečná hmotnost | 445 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1300 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1518 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1502 mm |
| Rozvor náprav | 2546 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 292 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1042 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/60 R 15 V |
| Asistenti | ABS, ESP, EBD |
| Klimatizace | automatická, dvouzón |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo s variabilní geometrií lopatek |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1910 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 305 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2000 otáček |
| Výkon (kW) | 110 Kw |
| Výkon (koně) | 150 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 208 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.9 s |
| Posilovač řízení | Ano |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 60 l |
| Spotřeba ve městě | 8l/100km |
| Spotřeba mimo město | 4.7 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 5.8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Autorádio, Posilovač řízení, Dělená sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Příprava na mobilní telefon, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |