Alfa Romeo GT 3.2 V6
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 10. 2003 |
| Vyráběn v letech | 2003 - |
| Délka | 4489 mm |
| Šířka | 1763 mm |
| Výška | 1366 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1485 kg |
| Užitečná hmotnost | 445 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1400 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1512 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1500 mm |
| Rozvor náprav | 2596 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 320 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 905 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 225/45 ZR 17 |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD, MSR |
| Klimatizace | automatická, dvouzón |
| Počet airbagů | 8 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 3179 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 300 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4800 otáček |
| Výkon (kW) | 176 Kw |
| Výkon (koně) | 240 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6200 otáček/min |
| Maximální rychlost | 243 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 6.7 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 63 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.9 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Dělená sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač |