Alfa Romeo RZ
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 1. 1970 |
| Vyráběn v letech | 1992 - 1993 |
| Délka | 4059 mm |
| Šířka | 1730 mm |
| Výška | 1300 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1380 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 4 |
| Rozvor náprav | 2510 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 R16 |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | poloautomatická |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2959 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 245 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4000 otáček |
| Výkon (kW) | 154 Kw |
| Výkon (koně) | 210 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6200 otáček/min |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Centrální zamykání, Loketní opěrka, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Dojezdové rezervní kolo |