Audi A2 1.4 TDI 55kW
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2003 |
| Vyráběn v letech | 1999 - 2005 |
| Délka | 3826 mm |
| Šířka | 1673 mm |
| Výška | 1553 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 990 kg |
| Užitečná hmotnost | 510 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1000 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1462 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1427 mm |
| Rozvor náprav | 2405 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 350 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1100 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 175/60 R 15 H |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1422 ccm |
| Počet válců | 3 |
| Počet ventilů | 6 |
| Točivý moment | 195 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2200 otáček |
| Výkon (kW) | 55 Kw |
| Výkon (koně) | 75 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 173 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 42 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 4.3 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Centrální zamykání na DO, Auto alarm, Dělená sedadla, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Parkovací asistent, Tónová skla |