BMW 3 (E36) Coupé 323i
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1990 |
| Vyráběn v letech | 1995 - 1999 |
| Délka | 4433 mm |
| Šířka | 1710 mm |
| Výška | 1366 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1240 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 4 |
| Rozvor náprav | 2700 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 405 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 675 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/65 R 15 H |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | manuální, automatick |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2494 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 12 |
| Točivý moment | 245 W |
| Točivý moment (otáčky) | 3950 otáček |
| Výkon (kW) | 125 Kw |
| Výkon (koně) | 168 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5500 otáček/min |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Centrální zamykání, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Dojezdové rezervní kolo |