BMW 3 (E46/5) Compact 325ti
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2000 |
| Vyráběn v letech | 2001 - 2004 |
| Délka | 4262 mm |
| Šířka | 1751 mm |
| Výška | 1408 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1480 kg |
| Užitečná hmotnost | 425 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1600 kg |
| Počet dveří | 3 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1474 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1483 mm |
| Rozvor náprav | 2725 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 310 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1100 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 R 16 W |
| Asistenti | ABS, ESP |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2494 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 245 W |
| Točivý moment (otáčky) | 3500 otáček |
| Výkon (kW) | 141 Kw |
| Výkon (koně) | 192 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 235 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 7.1 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 98 |
| Objem nádrže (l) | 63 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 9 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Obložení dřevem, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Kožený volant, Palubní počítač, Loketní opěrka, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Bederní opěrky vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Parkovací asistent, Xenony (Xenonové světlomety), Zadní stěrač |