Caterham Seven Super 7 1.4 Supersport
| Výrobce | Caterham |
| Model | Seven |
| Varianta | Caterham Seven Super 7 1.4 Supersport (neuvedeno) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1994 |
| Délka | 3380 mm |
| Šířka | 1580 mm |
| Výška | 1093 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 576 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1270 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1320 mm |
| Rozvor náprav | 2250 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/45-R16 |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | není |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1396 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 136 W |
| Točivý moment (otáčky) | 5000 otáček |
| Výkon (kW) | 97 Kw |
| Výkon (koně) | 132 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 7400 otáček/min |
| Maximální rychlost | 183 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 6.2 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 36 l |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Otáčkoměr |
| Exteriér | Zadní mlhovky, Hliníková kola (Alu kola), Dojezdové rezervní kolo |