Chevrolet Spark 0.8
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2004 |
| Vyráběn v letech | 2005 - |
| Délka | 3495 mm |
| Šířka | 1495 mm |
| Výška | 1500 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 850 kg |
| Užitečná hmotnost | 400 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 600 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1310 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1275 mm |
| Rozvor náprav | 2345 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 170 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 845 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 155/65 R 13 S |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 796 ccm |
| Počet válců | 3 |
| Počet ventilů | 6 |
| Točivý moment | 72 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4400 otáček |
| Výkon (kW) | 38 Kw |
| Výkon (koně) | 52 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 145 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 18 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 35 l |
| Spotřeba ve městě | 6.9l/100km |
| Spotřeba mimo město | 4.2 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 5.2 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Centrální zamykání, Imobilizér, Dělená sedadla, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | - |