Citroën C4 Grand Picasso 2.0 16V BMP6
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2005 |
| Vyráběn v letech | 2006 - |
| Délka | 4590 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Výška | 1690 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1560 kg |
| Užitečná hmotnost | 680 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1500 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 7 |
| Rozchod kol vpředu | 1505 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1539 mm |
| Rozvor náprav | 2728 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 576 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1951 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 215/55 R 16 |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | - |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1997 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 200 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4000 otáček |
| Výkon (kW) | 103 Kw |
| Výkon (koně) | 143 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 195 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 9.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 60 l |
| Spotřeba ve městě | 9.9l/100km |
| Spotřeba mimo město | 6.2 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Kožený volant, Palubní počítač, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Zadní mlhovky, Střešní lyžiny (střešní nosič), Střešní okno, Xenony (Xenonové světlomety), Zadní stěrač |