Ferrari 430 GT California
| Výrobce | Ferrari |
| Model | 430 GT California |
| Varianta | Ferrari 430 GT California (2008 -) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2007 |
| Vyráběn v letech | 2008 - |
| Délka | 4763 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Výška | 1300 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1690 kg |
| Užitečná hmotnost | 510 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1585 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1606 mm |
| Rozvor náprav | 2600 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 260 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 360 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 255/45 - 285/40 ZR 17 |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD, EBV, MSR |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 6 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 7 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 7 |
| Zdvihový objem: | 4299 ccm |
| Počet válců | 8 |
| Počet ventilů | 32 |
| Točivý moment | 550 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4500 otáček |
| Výkon (kW) | 338 Kw |
| Výkon (koně) | 460 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 7500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 330 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 3.8 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Spotřeba - kombinovaná | 13 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Vyhřívaná sedadla, Autorádio, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Loketní opěrka, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách, Bederní opěrky vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Zadní mlhovky, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Indikátor parkování, Dojezdové rezervní kolo |