Fiat Punto II 5d 1.3 JTD 70
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1998 |
| Vyráběn v letech | 1999 - 2003 |
| Délka | 3865 mm |
| Šířka | 1660 mm |
| Výška | 1480 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1055 kg |
| Užitečná hmotnost | 435 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1000 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1398 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1392 mm |
| Rozvor náprav | 2460 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 297 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1080 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 165/70 R 14 T |
| Asistenti | ABS, EBD |
| Klimatizace | - |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1248 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 180 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1750 otáček |
| Výkon (kW) | 51 Kw |
| Výkon (koně) | 70 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 164 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 15.2 s |
| Posilovač řízení | Ano |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 49 l |
| Spotřeba ve městě | 5.6l/100km |
| Spotřeba mimo město | 3.9 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 4.5 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Auto alarm, Imobilizér, Dělená sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | Zadní mlhovky, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |