Ford Galaxy III 2.0 Ecoboost Powershift Ghia
| Výrobce | Ford |
| Model | Galaxy |
| Varianta | Ford Galaxy III 2.0 Ecoboost Powershift Ghia (2006 -) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 6. 2006 |
| Vyráběn v letech | 2006 - |
| Délka | 4819 mm |
| Šířka | 1884 mm |
| Výška | 1811 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1727 kg |
| Užitečná hmotnost | 2450 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1700 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 7 |
| Rozchod kol vpředu | 1578 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1600 mm |
| Rozvor náprav | 2850 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 308 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 2325 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 225/50 R17 |
| Asistenti | ABS, ESP |
| Klimatizace | automatická, dvouzón |
| Počet airbagů | 7 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1999 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 300 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1750 otáček |
| Výkon (kW) | 149 Kw |
| Výkon (koně) | 203 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 217 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.8 s |
| Posilovač řízení | Ano |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 70 l |
| Spotřeba ve městě | 11l/100km |
| Spotřeba mimo město | 6.4 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 8.1 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Tempomat, Loketní opěrka, Imobilizér, Dělená sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Isofix (příprava na dětskou sedačku), Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Střešní lyžiny (střešní nosič), Senzor automatického spuštění stěračů, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Automatický spínač světlometů |
Mohly by vás také zajímat:
-
Ford Transit Van V 290 LEADER L2 2,2 TDCi 74 kW
-
Ford B-Max 1.6 TDCi
-
Ford C-Max Grand C-Max II 2.0 Duratorq TDCi 140k Titanium
-
Ford Excursion 7.3L Power Stroke V8 Turbodiesel XLT 4x4
-
Ford Taurus V 3.5 194kW
-
Ford Mustang I Shelby GT-500
-
Ford Sierra III Turnier 2.0i 92kW
-
Ford Scorpio II 2.5 TDI
-
Ford Probe 2.0 16V
-
Ford Kuga II 2.0 TDCi 163k 4WD (man.)