Ford Sierra II 1.6i
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1986 |
| Vyráběn v letech | 1987 - 1990 |
| Délka | 4425 mm |
| Šířka | 1694 mm |
| Výška | 1359 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1080 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1450 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1471 mm |
| Rozvor náprav | 2608 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 390 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1200 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 175/60 R14 |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | není |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 1598 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 8 |
| Točivý moment | 121 W |
| Točivý moment (otáčky) | 3500 otáček |
| Výkon (kW) | 59 Kw |
| Výkon (koně) | 80 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 163 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.9 s |
| Posilovač řízení | Ne |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 91 |
| Spotřeba - kombinovaná | 8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Dělená sedadla, Otáčkoměr |
| Exteriér | Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač |