Ford Transit Van V 290 LEADER L2 2,2 TDCi 74 kW
| Výrobce | Ford |
| Model | Transit |
| Varianta | Ford Transit Van V 290 LEADER L2 2,2 TDCi 74 kW (2013 -) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 22. 10. 2014 |
| Vyráběn v letech | 2013 - |
| Délka | 5531 mm |
| Výška | 2490 mm |
Fyzické parametry:
| Užitečná hmotnost | 900 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 3 kg |
| Počet dveří | 4 |
| Počet míst | 2 |
| Rozvor náprav | 3300 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | - |
| Asistenti | ABS, ESP |
| Klimatizace | manuální, dvouzónová |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | - |
| Příprava směsi | - |
| Přeplňování | - |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | Man |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 310 W |
| Výkon (kW) | 74 Kw |
| Výkon (koně) | 100 koní |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | - |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Centrální zamykání na DO, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Tažné zařízení |
Mohly by vás také zajímat:
-
Ford B-Max 1.6 TDCi
-
Ford C-Max Grand C-Max II 2.0 Duratorq TDCi 140k Titanium
-
Ford Excursion 7.3L Power Stroke V8 Turbodiesel XLT 4x4
-
Ford Taurus V 3.5 194kW
-
Ford Mustang I Shelby GT-500
-
Ford Sierra III Turnier 2.0i 92kW
-
Ford Scorpio II 2.5 TDI
-
Ford Probe 2.0 16V
-
Ford Kuga II 2.0 TDCi 163k 4WD (man.)
-
Ford Escort V cabrio 2.0 EFi 110kW