Honda Accord VI Coupé 3.0i V6 24V
| Výrobce | Honda |
| Model | Accord |
| Varianta | Honda Accord VI Coupé 3.0i V6 24V (1998 - 2002) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 10. 1998 |
| Vyráběn v letech | 1998 - 2002 |
| Délka | 4765 mm |
| Šířka | 1785 mm |
| Výška | 1405 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1530 kg |
| Užitečná hmotnost | 390 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1500 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 4 |
| Rozchod kol vpředu | 1555 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1535 mm |
| Rozvor náprav | 2670 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 467 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 ZR 16 |
| Asistenti | ABS, ESP |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 2997 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 265 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4800 otáček |
| Výkon (kW) | 147 Kw |
| Výkon (koně) | 200 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 225 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 65 l |
| Spotřeba mimo město | 9.7 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 10.2 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Xenony (Xenonové světlomety), Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač |