Hummer H1 5d 6.6 V8 CRDI
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2004 |
| Vyráběn v letech | 1992 - 2006 |
| Délka | 4686 mm |
| Šířka | 2197 mm |
| Výška | 1956 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 3680 kg |
| Užitečná hmotnost | 992 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 4099 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 4 |
| Rozchod kol vpředu | 1819 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1819 mm |
| Rozvor náprav | 3302 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 1651 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 318/80 R 17 W |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | automatická |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 6599 ccm |
| Počet válců | 8 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 705 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1500 otáček |
| Výkon (kW) | 223 Kw |
| Výkon (koně) | 310 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 3000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 134 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.8 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 108 l |
| Spotřeba mimo město | 15 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 15.4 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Vyhřívaná sedadla, Autorádio s CD, Centrální zamykání na DO, Tempomat, Loketní opěrka, Elektrické ovládání oken vpředu, Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Tónová skla, Tažné zařízení, Hliníková kola (Alu kola) |