Hyundai Accent II 1.5 CRDi
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 1. 2003 |
| Vyráběn v letech | 2000 - 2006 |
| Délka | 4215 mm |
| Šířka | 1680 mm |
| Výška | 1405 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1205 kg |
| Užitečná hmotnost | 385 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1100 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1435 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1425 mm |
| Rozvor náprav | 2440 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 321 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 185/60 R 14 H |
| Asistenti | ABS, EBD |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1493 ccm |
| Počet válců | 3 |
| Počet ventilů | 12 |
| Točivý moment | 187 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2000 otáček |
| Výkon (kW) | 60 Kw |
| Výkon (koně) | 82 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 170 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.1 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 45 l |
| Spotřeba ve městě | 5.2l/100km |
| Spotřeba mimo město | 4.8 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 5 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Isofix (příprava na dětskou sedačku) |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |