Hyundai Elantra Lantra II 1.8 16V 94kW aut.
| Výrobce | Hyundai |
| Model | Elantra |
| Varianta | Hyundai Elantra Lantra II 1.8 16V 94kW aut. (1996 - 2000) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1995 |
| Vyráběn v letech | 1996 - 2000 |
| Délka | 4420 mm |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 1393 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1100 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1200 kg |
| Počet dveří | 4 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1485 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1475 mm |
| Rozvor náprav | 2500 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 393 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1022 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/60 R14 |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | - |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 1795 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 162 W |
| Točivý moment (otáčky) | 5000 otáček |
| Výkon (kW) | 94 Kw |
| Výkon (koně) | 128 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6400 otáček/min |
| Maximální rychlost | 188 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.1 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 55 l |
| Spotřeba ve městě | 13.1l/100km |
| Spotřeba mimo město | 8 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.9 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Centrální zamykání, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |