Hyundai Trajet 2.0 16V 103kW
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 4. 2004 |
| Vyráběn v letech | 2000 - |
| Délka | 4695 mm |
| Šířka | 1840 mm |
| Výška | 1760 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1831 kg |
| Užitečná hmotnost | 579 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1800 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 7 |
| Rozchod kol vpředu | 1565 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1565 mm |
| Rozvor náprav | 2830 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 304 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 2716 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 215/65 R 15 T |
| Asistenti | ABS, EBD |
| Klimatizace | automatická, dvouzón |
| Počet airbagů | 8 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 1975 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 184 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4500 otáček |
| Výkon (kW) | 103 Kw |
| Výkon (koně) | 140 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 183 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 65 l |
| Spotřeba mimo město | 8.5 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 8.7 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Centrální zamykání na DO, Auto alarm, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |