Lada Samara II (2115) Sedan 1.5i 52kW
| Výrobce | Lada |
| Model | Samara |
| Varianta | Lada Samara II (2115) Sedan 1.5i 52kW (1998 - 2004) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1997 |
| Vyráběn v letech | 1998 - 2004 |
| Délka | 4330 mm |
| Šířka | 1620 mm |
| Výška | 1415 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 970 kg |
| Užitečná hmotnost | 425 kg |
| Počet dveří | 4 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1400 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1370 mm |
| Rozvor náprav | 2460 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 427 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 175/70 R 13 S |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | - |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1499 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 8 |
| Točivý moment | 120 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2800 otáček |
| Výkon (kW) | 52 Kw |
| Výkon (koně) | 71 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4800 otáček/min |
| Maximální rychlost | 155 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 43 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 7.5 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Otáčkoměr |
| Exteriér | Zadní mlhovky, Zadní stěrač |