Maserati Coupé/Spyder Coupé
| Výrobce | Maserati |
| Model | Coupé/Spyder |
| Varianta | Maserati Coupé/Spyder Coupé (2002 - 2006) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2001 |
| Vyráběn v letech | 2002 - 2006 |
| Délka | 4523 mm |
| Šířka | 1822 mm |
| Výška | 1295 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1580 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1582 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1595 mm |
| Rozvor náprav | 2652 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 245/45 R18 |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD, EBV |
| Klimatizace | dvouzónová |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 4244 ccm |
| Počet válců | 8 |
| Počet ventilů | 32 |
| Točivý moment | 445 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4700 otáček |
| Výkon (kW) | 290 Kw |
| Výkon (koně) | 390 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 7000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 275 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 4.8 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 90 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 14.2 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Vyhřívaná sedadla, Obložení dřevem, Autorádio, Autorádio s CD, Navigační systém/GPS, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Tempomat, Loketní opěrka, Imobilizér, DVD souprava, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách, Osvětlení prostoru pro nohy, Bederní opěrky vpředu, Příprava na mobilní telefon, Autotelefon, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Parkovací asistent, Senzor automatického spuštění stěračů, Tónová skla, Xenony (Xenonové světlomety), Hliníková kola (Alu kola), Automatický spínač světlometů |