Mazda 323 F BA 2.0i V6
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 1. 1993 |
| Vyráběn v letech | 1994 - 1998 |
| Délka | 4240 mm |
| Šířka | 1695 mm |
| Výška | 1335 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1210 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1460 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1460 mm |
| Rozvor náprav | 2605 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/60 R15V |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | není |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1995 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 183 W |
| Točivý moment (otáčky) | 6000 otáček |
| Výkon (kW) | 108 Kw |
| Výkon (koně) | 147 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 208 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 9.4 s |
| Posilovač řízení | Ne |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Spotřeba ve městě | 6.9l/100km |
| Spotřeba mimo město | 8.7 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 11.1 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Loketní opěrka, Dělená sedadla, Otáčkoměr |
| Exteriér | Dojezdové rezervní kolo |