Mercedes C (W202) Kombi 250 Turbodiesel
| Výrobce | Mercedes |
| Model | C |
| Varianta | Mercedes C (W202) Kombi 250 Turbodiesel (1996 - 2001) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1995 |
| Vyráběn v letech | 1996 - 2001 |
| Délka | 4516 mm |
| Šířka | 1723 mm |
| Výška | 1460 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1520 kg |
| Užitečná hmotnost | 480 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1500 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1499 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1464 mm |
| Rozvor náprav | 2690 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 465 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1510 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/65 R 15 H |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2497 ccm |
| Počet válců | 5 |
| Počet ventilů | 20 |
| Točivý moment | 280 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1800 otáček |
| Výkon (kW) | 110 Kw |
| Výkon (koně) | 150 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4400 otáček/min |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 62 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač |