Mercedes C (W203) 230
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2004 |
| Vyráběn v letech | 2005 - 2006 |
| Délka | 4526 mm |
| Šířka | 1728 mm |
| Výška | 1426 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1530 kg |
| Užitečná hmotnost | 480 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1800 kg |
| Počet dveří | 4 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1505 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1476 mm |
| Rozvor náprav | 2715 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 455 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 R 16 W |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | - |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 7 |
| Zdvihový objem: | 2496 ccm |
| Počet válců | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Točivý moment | 245 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2900 otáček |
| Výkon (kW) | 150 Kw |
| Výkon (koně) | 204 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6100 otáček/min |
| Maximální rychlost | 245 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.4 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 62 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.3 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | - |
| Exteriér | - |