Mercedes Citan 109 CDI L
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 10. 12. 2014 |
| Vyráběn v letech | 2012 - |
| Délka | 4321 mm |
| Šířka | 1829 mm |
| Výška | 1809 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1380 kg |
| Užitečná hmotnost | 570 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1050 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1521 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1533 mm |
| Rozvor náprav | 2967 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 195/65 R 15 T |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR |
| Klimatizace | - |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | - |
| Příprava směsi | - |
| Přeplňování | - |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1461 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 8 |
| Točivý moment | 200 W |
| Točivý moment (otáčky) | 3000 otáček |
| Výkon (kW) | 66 Kw |
| Výkon (koně) | 90 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 12 s |
| Posilovač řízení | 1 |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 60 l |
| Spotřeba ve městě | 4l/100km |
| Spotřeba mimo město | 4 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 4 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Vyhřívaná sedadla, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Isofix (příprava na dětskou sedačku) |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Parkovací asistent, Automatický spínač světlometů |