Opel Agila II 1.3 CDTI
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2007 |
| Vyráběn v letech | 2008 - |
| Délka | 3740 mm |
| Šířka | 1680 mm |
| Výška | 1590 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1040 kg |
| Užitečná hmotnost | 395 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 650 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1470 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1480 mm |
| Rozvor náprav | 2350 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 225 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1050 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 155/65 R 14 H |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1248 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 190 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2000 otáček |
| Výkon (kW) | 55 Kw |
| Výkon (koně) | 71 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 3500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 162 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 13.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 45 l |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Centrální zamykání na DO, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Isofix (příprava na dětskou sedačku), Bederní opěrky vpředu |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |