Opel Frontera (B) 5d 2.2 DTI 85kW
| Výrobce | Opel |
| Model | Frontera |
| Varianta | Opel Frontera (B) 5d 2.2 DTI 85kW (1998 - 2004) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1997 |
| Vyráběn v letech | 1998 - 2004 |
| Délka | 4658 mm |
| Šířka | 1787 mm |
| Výška | 1740 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1856 kg |
| Užitečná hmotnost | 594 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 2800 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1515 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1520 mm |
| Rozvor náprav | 2702 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 389 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1790 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 235/75 R 15 T |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2171 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 260 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1900 otáček |
| Výkon (kW) | 85 Kw |
| Výkon (koně) | 115 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 3800 otáček/min |
| Maximální rychlost | 154 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 9.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 75 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 8.7 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Vyhřívaná sedadla, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Bederní opěrky vpředu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Tažné zařízení, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |