Peugeot 307 2.0 16V 103kW
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 7. 2001 |
| Vyráběn v letech | 2001 - 2005 |
| Délka | 4212 mm |
| Šířka | 1746 mm |
| Výška | 1510 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1318 kg |
| Užitečná hmotnost | 382 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1500 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1497 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1492 mm |
| Rozvor náprav | 2608 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 341 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1328 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 R 16 V |
| Asistenti | ABS, EBD, EBV |
| Klimatizace | není |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 1997 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 200 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4000 otáček |
| Výkon (kW) | 103 Kw |
| Výkon (koně) | 140 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.9 s |
| Posilovač řízení | Ano |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 60 l |
| Spotřeba ve městě | 8.3l/100km |
| Spotřeba mimo město | 7.1 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 7.7 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Auto alarm, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Elektrické ovládání oken vpředu, Bederní opěrky vpředu |
| Exteriér | Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač |