Renault Espace Grand Espace III 2.2 dCi
| Výrobce | Renault |
| Model | Espace |
| Varianta | Renault Espace Grand Espace III 2.2 dCi (1997 - 2002) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1997 |
| Vyráběn v letech | 1997 - 2002 |
| Délka | 4787 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 1690 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1777 kg |
| Užitečná hmotnost | 733 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 2000 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 7 |
| Rozchod kol vpředu | 1534 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1540 mm |
| Rozvor náprav | 2874 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 520 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 3075 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 225/55 R 16 W |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo s variabilní geometrií lopatek |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2188 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 290 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1750 otáček |
| Výkon (kW) | 95 Kw |
| Výkon (koně) | 130 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 185 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 9.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 80 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 7.1 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |