Renault Koleos 2.5 4x4
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2007 |
| Vyráběn v letech | 2008 - |
| Délka | 4520 mm |
| Šířka | 1855 mm |
| Výška | 1695 mm |
Fyzické parametry:
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozvor náprav | 2690 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 450 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1380 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/65 R16 |
| Asistenti | ABS, ASR, EBD, EBV |
| Klimatizace | poloautomatická |
| Počet airbagů | 6 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1968 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 225 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4300 otáček |
| Výkon (kW) | 125 Kw |
| Výkon (koně) | 170 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 207 km/h |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Loketní opěrka, Dělená sedadla, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Střešní lyžiny (střešní nosič), Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač |