Renault Laguna Grandtour 1.9 dCi
| Výrobce | Renault |
| Model | Laguna |
| Varianta | Renault Laguna Grandtour 1.9 dCi (1994 - 2000) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1997 |
| Vyráběn v letech | 1994 - 2000 |
| Délka | 4620 mm |
| Šířka | 1748 mm |
| Výška | 1448 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1435 kg |
| Užitečná hmotnost | 645 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1650 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1481 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1480 mm |
| Rozvor náprav | 2670 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 520 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1782 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/55 R 16 H |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | - |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo s variabilní geometrií lopatek |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1870 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 8 |
| Točivý moment | 250 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1750 otáček |
| Výkon (kW) | 79 Kw |
| Výkon (koně) | 107 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 182 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 9.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 66 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 5.8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Kožený volant, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |