Seat Inca 1.9 D
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 18. 5. 1996 |
| Vyráběn v letech | 1996 - 2003 |
| Délka | 4207 mm |
| Šířka | 1695 mm |
| Výška | 1846 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1105 kg |
| Počet dveří | 3 |
| Počet míst | 2 |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | - |
| Asistenti | - |
| Klimatizace | automatická |
Motor a výkon:
| Druh motoru | atmosferický |
| Umístění motoru | - |
| Příprava směsi | - |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1896 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 8 |
| Točivý moment | 127 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2200 otáček |
| Výkon (kW) | 46 Kw |
| Výkon (koně) | 64 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4400 otáček/min |
| Maximální rychlost | 144 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 20.6 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Otáčkoměr |
| Exteriér | - |