Seat León Cupra R 165kW
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2002 |
| Vyráběn v letech | 1999 - 2005 |
| Délka | 4184 mm |
| Šířka | 1742 mm |
| Výška | 1439 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1441 kg |
| Užitečná hmotnost | 370 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1513 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1494 mm |
| Rozvor náprav | 2513 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 340 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 656 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 225/40 ZR 18 |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1781 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 20 |
| Točivý moment | 280 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2200 otáček |
| Výkon (kW) | 165 Kw |
| Výkon (koně) | 225 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5900 otáček/min |
| Maximální rychlost | 242 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 6.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 98 |
| Objem nádrže (l) | 55 l |
| Spotřeba ve městě | 9.6l/100km |
| Spotřeba mimo město | 8.2 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 8.9 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Loketní opěrka, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |