Smart Fortwo Cabrio mhd 1.0 12V
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2007 |
| Vyráběn v letech | 2008 - |
| Délka | 2500 mm |
| Šířka | 1537 mm |
| Výška | 1549 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 815 kg |
| Užitečná hmotnost | 175 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1272 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1354 mm |
| Rozvor náprav | 1812 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 150 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 145/65 - 175/55 R 15 T |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | není |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vzadu napříč |
| Příprava směsi | vzadu napříč |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 999 ccm |
| Počet válců | 3 |
| Počet ventilů | 12 |
| Točivý moment | 95 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4500 otáček |
| Výkon (kW) | 52 Kw |
| Výkon (koně) | 70 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5800 otáček/min |
| Maximální rychlost | 145 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 13.3 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 33 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 4.4 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Nastavitelný volant, Centrální zamykání, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Isofix (příprava na dětskou sedačku) |
| Exteriér | Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |