Ssang Yong Ssangyong Rexton 2.9 TD 4WD
| Výrobce | Ssang Yong |
| Model | Ssangyong Rexton |
| Varianta | Ssang Yong Ssangyong Rexton 2.9 TD 4WD (2006 - 2007) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2005 |
| Vyráběn v letech | 2006 - 2007 |
| Délka | 4720 mm |
| Šířka | 1870 mm |
| Výška | 1760 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1851 kg |
| Užitečná hmotnost | 699 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 3500 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 7 |
| Rozchod kol vpředu | 1550 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1540 mm |
| Rozvor náprav | 2820 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 935 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1524 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 235/70 R 16 S |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 4 |
| Zdvihový objem: | 2874 ccm |
| Počet válců | 5 |
| Počet ventilů | 10 |
| Točivý moment | 256 W |
| Točivý moment (otáčky) | 2400 otáček |
| Výkon (kW) | 88 Kw |
| Výkon (koně) | 120 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 4100 otáček/min |
| Maximální rychlost | 157 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 13.6 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 80 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.2 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Vyhřívaná sedadla, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Kožený volant, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Bederní opěrky vpředu |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Automatický spínač světlometů, Dojezdové rezervní kolo |