Subaru Legacy IV combi 3.0 R
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 3. 2008 |
| Vyráběn v letech | 2006 - 2008 |
| Délka | 4719 mm |
| Šířka | 1730 mm |
| Výška | 1471 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1520 kg |
| Užitečná hmotnost | 440 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 2000 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1496 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1486 mm |
| Rozvor náprav | 2670 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 479 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 215/45 R17 |
| Asistenti | ABS, EBD |
| Klimatizace | automatická, dvouzón |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | ležatý motor s protiběžnými písty |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | - |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | A |
| Počet rychl. stupňů (aut.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 3000 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 297 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4200 otáček |
| Výkon (kW) | 180 Kw |
| Výkon (koně) | 245 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6600 otáček/min |
| Maximální rychlost | 237 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 8.4 s |
| Posilovač řízení | Ano |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 64 l |
| Spotřeba ve městě | 13.8l/100km |
| Spotřeba mimo město | 7.4 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.8 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Navigační systém/GPS, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Auto alarm, Tempomat, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Elektrické ovládání oken vzadu, Výškově nastavitelná přední sedadla |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Střešní lyžiny (střešní nosič), Střešní okno, Tónová skla, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |