Suzuki Grand Vitara III 3d 1.6 16V VVT
| Výrobce | Suzuki |
| Model | Grand Vitara |
| Varianta | Suzuki Grand Vitara III 3d 1.6 16V VVT (2005 -) |
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2004 |
| Vyráběn v letech | 2005 - |
| Délka | 4005 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 1685 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1445 kg |
| Užitečná hmotnost | 355 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1600 kg |
| Počet dveří | 3 |
| Počet míst | 4 |
| Rozchod kol vpředu | 1540 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1570 mm |
| Rozvor náprav | 2440 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 184 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 964 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 225/70 R 16 S |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1586 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 145 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4100 otáček |
| Výkon (kW) | 78 Kw |
| Výkon (koně) | 106 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5900 otáček/min |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.4 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 55 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 8.7 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Vyhřívaná sedadla, Autorádio, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Centrální zamykání na DO, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Bederní opěrky vpředu |
| Exteriér | Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Hliníková kola (Alu kola), Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |