Suzuki SX4 1.6 16V VVT 4WD
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2005 |
| Vyráběn v letech | 2006 - |
| Délka | 4140 mm |
| Šířka | 1755 mm |
| Výška | 1620 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1265 kg |
| Užitečná hmotnost | 405 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 1200 kg |
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst | 5 |
| Rozchod kol vpředu | 1495 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1495 mm |
| Rozvor náprav | 2500 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 270 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 1045 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 205/60 R 16 H |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | - |
| Počet airbagů | 2 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu napříč |
| Příprava směsi | vpředu napříč |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | pohon obou náprav |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1586 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 16 |
| Točivý moment | 145 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4000 otáček |
| Výkon (kW) | 79 Kw |
| Výkon (koně) | 107 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5600 otáček/min |
| Maximální rychlost | 170 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.9 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 50 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 7.1 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Imobilizér, Otáčkoměr |
| Exteriér | Zadní mlhovky, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |