Ford Ranger II 2.5 TD Super Cab 4x4
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 2007 |
| Vyráběn v letech | 2008 - |
| Délka | 5075 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Výška | 1615 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1850 kg |
| Užitečná hmotnost | 3070 kg |
| Hmot. bržděného přívěsu | 3000 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1405 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1410 mm |
| Rozvor náprav | 3000 mm |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | bubnové |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 235/75 R 15 |
| Asistenti | ABS |
| Klimatizace | manuální |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | řadový |
| Umístění motoru | vpředu podélně |
| Příprava směsi | vpředu podélně |
| Přeplňování | turbodmychadlo |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 2499 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Počet ventilů | 12 |
| Točivý moment | 330 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1800 otáček |
| Výkon (kW) | 103 Kw |
| Výkon (koně) | 143 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 3500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | nafta |
| Objem nádrže (l) | 70 l |
| Spotřeba mimo město | 11 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 13 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Autorádio s CD, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Imobilizér, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Otáčkoměr |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Tónová skla, Zadní stěrač, Dojezdové rezervní kolo |