Opel Adam 1.2 51kW Start/Stop
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 0. 0. 2013 |
| Vyráběn v letech | 2012 - |
| Délka | 3698 mm |
| Šířka | 1720 mm |
| Výška | 1484 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1086 kg |
| Počet dveří | 3 |
| Rozchod kol vpředu | 1472 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1464 mm |
| Rozvor náprav | 2311 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 170 l |
| Max. objem zavaz. prostoru | 663 l |
Motor a výkon:
| Druh motoru | zážehový řadový 4 |
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 5 |
| Zdvihový objem: | 1229 ccm |
| Točivý moment | 115 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4000 otáček |
| Výkon (kW) | 51 Kw |
| Výkon (koně) | 70 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 5600 otáček/min |
| Maximální rychlost | 165 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 14.9 s |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 38 l |
| Spotřeba ve městě | 6.5l/100km |
| Spotřeba mimo město | 4.2 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 5 l/100km |