Opel Cascada 1.4 Turbo 88kW
| Výrobce | Opel |
| Model | Cascada |
| Varianta | Opel Cascada 1.4 Turbo 88kW (2013 -) |
- Fotogalerie
- Technické informace
Základní informace o voze:
| Vyráběn v letech | 2013 - |
| Délka | 4969 mm |
| Šířka | 1839 mm |
| Výška | 1443 mm |
Fyzické parametry:
| Počet dveří | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1587 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1587 mm |
| Rozvor náprav | 2695 mm |
Motor a výkon:
| Poháněné nápravy | přední |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 1362 ccm |
| Počet válců | 4 |
| Točivý moment | 200 W |
| Točivý moment (otáčky) | 1850-4200 otáček |
| Výkon (kW) | 88 Kw |
| Výkon (koně) | 120 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 6000 otáček/min |
| Maximální rychlost | 195 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 11.9 s |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 56 l |
| Spotřeba ve městě | 8.4l/100km |
| Spotřeba mimo město | 5.5 l/100km |
| Spotřeba - kombinovaná | 6.5 l/100km |