Ferrari 360 Modena
Základní informace o voze:
| Uvedení na trh | 1. 12. 1998 |
| Vyráběn v letech | 1999 - 2005 |
| Délka | 4477 mm |
| Šířka | 1922 mm |
| Výška | 1214 mm |
Fyzické parametry:
| Pohotovostní hmotnost | 1475 kg |
| Užitečná hmotnost | 355 kg |
| Počet dveří | 2 |
| Počet míst | 2 |
| Rozchod kol vpředu | 1669 mm |
| Rozchod kol vzadu | 1617 mm |
| Rozvor náprav | 2600 mm |
| Min. objem zavaz. prostoru | 220 l |
Brzdy:
| Přední brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
| Zadní brzdy | kotoučové s vnitřním chlazením |
Standartní výbava:
| Sériový rozměr pneu | 215/45 - 275/40 ZR 18 |
| Asistenti | ABS, ESP, ASR, EBD, EBV, MSR |
| Klimatizace | automatická |
| Počet airbagů | 4 |
Motor a výkon:
| Druh motoru | V-motor |
| Umístění motoru | před zadní nápravou |
| Příprava směsi | před zadní nápravou |
| Přeplňování | není |
| Poháněné nápravy | zadní |
| Převodovka | M |
| Počet rychl. stupňů (man.) | 6 |
| Zdvihový objem: | 3586 ccm |
| Počet válců | 8 |
| Počet ventilů | 40 |
| Točivý moment | 373 W |
| Točivý moment (otáčky) | 4750 otáček |
| Výkon (kW) | 294 Kw |
| Výkon (koně) | 400 koní |
| Výkon (otáčky/min) | 8500 otáček/min |
| Maximální rychlost | 296 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h | 4.5 s |
| Posilovač řízení | - |
Pohonné hmoty / spotřeba:
| Druh paliva | Natural 95 |
| Objem nádrže (l) | 95 l |
| Spotřeba - kombinovaná | 9.9 l/100km |
Standartní výbava Interiér / Exteriér:
| Interiér | Kožená sedadla, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Kožený volant, Palubní počítač, Centrální zamykání, Centrální zamykání na DO, Loketní opěrka, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu, Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách, Bederní opěrky vpředu |
| Exteriér | Elektrická zrcátka, Hliníková kola (Alu kola), Automatický spínač světlometů, Dojezdové rezervní kolo |